Tréninky

Černý Most - ZŠ Gen. Janouška

Kde cvičíme:

ZŠ Gen. Janouška
Generála Janouška 1006
Praha 9 - Černý Most 19800
GPS: 50.103951,14.569085

Kurzy v této lokalitě:

Lokalita Škola Pokročilost Rozpis tréninků První trénink
Černý Most ZŠ Gen. Janouška Dance Kids Středa 17:00-18:00
20. 9. 2017 Přihlásit

Co se děti naučí:

V kroužku tance si děti zábavnou formou nejprve osvojují taneční základy a učí se správnému držení těla. Následně se děti učí kroky hip hopu a ostatních tanečních stylů, které jsou vkládány do choreografií. Lekce probíhají zejména s důrazem na to, aby děti tancování bavilo a užily si každý okamžik na hodině. V rámci tréninků jsou také používány různé taneční soutěže, které dětem pomáhají k lepšímu vnímání tance. Kromě výuky základů STREET DANCE, a spojování různých tanečních prvků do choreografií, je kladen důraz i na fyzickou kondici a taneční projev. Tanec je i životní styl, je to všestranná aktivita, kterou mohou děti využít ke zkvalitnění svého života a kde si mohou najít svoji cestu.

Co děti potřebují:

Street dance má výhodu v nenáročnosti sportovního vybavení. Děti na první trénink potřebují pouze:
Volné tričko a kalhoty, či kraťasy, nebo volnou sukni
Boty s bílou, resp. ne černou podrážkou.
Dobrou náladu

Tradice a zázemí klubu
Nízká cena
Učíme překonávat překážky
Profesinální trenéři
Doporučují nás lékaři

V současné době patříme k největším a nejdynamičtějším sportovním organizacím ve svém oboru. Vážíme si stovek spokojených členů, kteří s námi sportují a svým nadšením a tvrdou prací nás posouvají dál. Díky silné členské základně můžeme nabídnout kvalitní trenéry, zázemí, ale také lepší možnost seberealizace každého člena a jeho lepší možnost rozvoje i v budoucnu.

Je pro nás důležité nabídnout dostupnost našich kurzů každému dítěti i dospělému. Provozování sportovního klubu vnímáme jako naše poslání, jak pomoci každému dítěti i dospělému v jeho rozvoji. Proto nastavujeme vždy co nejnižší cenu. Ta je u každého konkrétního kurzů vždy závislá na mnoha faktorech (počet tréninků týdně, náklady v dané lokalitě, počet dětí na kurzů, podpora měst a obcí apod.). Cenu každého konkrétního tréninku naleznete v našem informačním systému. Chceme, aby každé dítě mělo možnost u nás sportovat, proto již několik let držíme téměř stejné ceny.

Sport u nás nejsou jen závody či soutěže. Každý může mít jiný cíl a my budeme jedině rádi, pokud mu pomůžeme ho dosáhnout. Pro někoho to může být zlepšení fyzické zdatnosti, naučit se týmové práci, pro jiného naopak zlepšení koordinace těla. Sport samotný nabízí různé překážky, které však u nás využíváme k růstu každého jedince. Naši členové nemusí jezdit na závody, ale mohou se zdokonalovat i na samotném tréninku, či na akcích pořádaných klubem. Nehoníme se za tituly a nenutíme dětem profesionální sport. Chceme jim zejména vštípit myšlenku, že všeho mohou dosáhnout, záleží jen na nich, jak na sobě budou pracovat.

Trenérský kolektiv tvoří profesionální trenéři s dlouhodobými zkušenostmi s výchovou dětí, mládeže a výukou dospělých včetně zkušeností z nejvyšších českých i mezinárodních soutěží.

Dnešní doba přináší řadu zdravotních problémů i našim nejmenším. Vliv na dítě může mít nejen strava, ale také prostředí, ve kterém žijeme. Nelze kontrolovat 100 % času našich dětí a řadu věcí nemůžeme ani ovlivnit. Můžeme však ovlivnit kvalitu stráveného času, který organizujeme pro své děti. Děti více než dříve tráví mnoho času u počítačů či u televizí. V dnešní době vidíme čím dál méně dětí hrát si na ulicích před domem, či na hřištích. Nejen z toho vzniká u dětí řada zdravotních problémů, které se však my snažíme měnit. Motivujeme dítě k tomu, aby ho sport bavil a přinášel mu radost. I proto vkládáme do tréninků řadu pohybových cvičení, které zlepšují soustředěnost a koordinaci těla. Nemůžeme dítěti říct co je absolutně správné, můžeme mu však ukázat cestu, kterou se může v životě vydat.